Absolwenci

Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię. Dbam o niezawodną zaawansowaną technologię.

Od początku możesz realizować dobre pomysły.

Martin Link, inżynier ds. rozwoju, jest odpowiedzialny za systemy chłodzenia Kryo w oddziale Diehl Defence w Niemczech.

Przewaga na starcie dla młodych osób z potencjałem

Diehl oferuje idealne możliwości dla absolwentów, którzy chcą potwierdzić swój talent i ambicje, przyjmując na siebie obowiązki od samego początku kariery, np. przez udział w technicznym i handlowym programie dla stażystów. A tym, którzy szukają obiecujących możliwości w dłuższej perspektywie, zdradzimy, że wiele stanowisk kierowniczych w naszej firmie zajmowanych jest obecnie przez byłych stażystów.

Opcje dla absolwentów

Jeśli właśnie skończyłeś studia i chciałbyś wybrać Diehl jako punkt wyjścia dla swojej kariery, istnieją dwie podstawowe opcje: możesz dołączyć do nas poprzez bezpośrednie zatrudnienie lub ubiegać się o jeden z programów dla stażystów oferowanych w niemieckich oddziałach firmy. W obu tych przypadkach powinieneś już wcześniej zdobyć praktykę zawodową jako stażysta lub pracujący student w Diehl lub w innej firmie.

Bezpośrednie zatrudnienie to właściwy wybór dla tych absolwentów, którzy szukają jasno określonego stanowiska w naszej grupie i wysokiego poziomu niezależności od samego początku pracy. W tym przypadku Twoje szkolenie będzie miało miejsce przede wszystkim „w trakcie pracy”. Podania można składać bezpośrednio, a potem rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, pracując nad zadaniami i projektami Diehl. Twój menadżer i koledzy zrobią wszystko, aby integracja z „Rodziną Diehl” przebiegała jak najbardziej harmonijne, np. dzięki indywidualnym działaniom na rzecz rozwoju.