Diana Holzner-Pistel Diana Holzner-Pistel

It is important to me that I can co-operate creatively with great people on innovative topics.  That's why I am with Diehl.

Specjalista ds. administracji

Twoje zadania:

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy podczas pierwszego kontaktu z gośćmi i interesantami – także tymi telefonicznymi,
  • rejestrację i dystrybucję dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • koordynowanie, pomoc w organizacji wizyt odbywających się na terenie zakładu - często zagranicznych,
  • bieżące prowadzenie spraw biurowo – administracyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz co najmniej średnie wykształcenie,
  • sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office,
  • swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim - konieczność kontaktu telefonicznego i osobistego z gośćmi zza granicy,
  • jesteś dobrze zorganizowany/a i umiesz wyznaczać priorytety,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Poziom stanowiska:
    • Professional
  • Wymiar pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Podgrupa: Diehl Metering
  • Data rozpoczęcia pracy: ab sofort
Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach (43-440) przy ul. Cieszyńskiej 1A. Będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatom przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdują się na stronie: https://www.diehl.com/metering/pl/centrum-obsługi-klienta/klauzula-informacyjna-rodo/

Benefity:

  • Przedsiębiorstwo rodzinne
  • Dopłaty do posiłków
  • Dodatkowa opieka zdrowotna
  • Spotkania integracyjne

Achieve what matters, with Diehl.

Siegel Universum
Diehl Metering sp.z.o.o.
Dorota Knapik
Cieszyńska 1a
43-440 Goleszów
tel.: 338566211